"Excess" We Create What You Need...
Bizi Arayın: +90 534 372 21 07

Hakkımızda

Kimdir Excess ?

2007 yılından bu yana sizin online ve görsel reklam, tanıtım ve marka ihtiyaçlarınıza kalıcı çözümler bulmaktayız. İlk olarak memnuniyetiniz odaklı, sonrasında ise hedefleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı analiz edip, günümüz teknolojisiyle birleştirerek hizmet vermekteyiz. Müşteri çevrenizi sizinle yaptığımız görüşmeler sonucunda anlayıp, en uygun çalışmaları sunmaktayız.

Kullandığımız programlar, geliştirdiğimiz yazılımlar günümüz çağının ihtiyaç duyduğu pazarlama ve reklam dünyasının önde gelen markaları ile donatılmıştır. Günün trendlerini, sizin marka kimliğinizle birleştirerek hedeflediğiniz kitleyi en kısa yoldan yakalamanız için tüm bilgi birikimimizi kullanıyoruz.

Kullandığımız Teknolojiler

Web Tasarım

Günün trendlerini ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak etkileyici web tasarımları için çalışıyoruz.

Grafik Tasarım

Katalog, broşür, kartvizit ve logo çalışmalarınızı sizi müşterilerinize en iyi anlatacak şekilde tüm Adobe ürünlerimizi seferber ediyoruz.

HTML/CSS

Web sitenizin daha hareketli ve canlı olması için HTML5 & CSS3 & JQuery altyapısı ile günümüzün getirdiği online ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz.

Php Yazılım

Web sitenize dinamik bir yapı kazandırmak veya sizin ihtiyaç duyduğunuz konulara online çözüm bulmak için Php alt yapısı kullanıyoruz.

Yeterlilik

Web Tasarım 95%
Grafik Tasarım 92%
HTML/CSS 86%
Php Yazılım 83%